Dyrekcja i kadra padagogiczna

Dyrekcja szkoły:

Dyrektor: mgr Dorota Feodorów
Zastępca dyrektora: mgr Marcin Gut

 

Nauczyciele GIMNAZJUM

J. POLSKI

mgr Dorota Brzezicka
mgr Adam Macudziński

J. ANGIELSKI

mgr Agata Ewak
mgr Lucyna Kajor
mgr Jolanta Leszczyńska
mgr Lucyna Zięba

J. NIEMIECKI

mgr Monika Heinrich
mgr Małgorzata Laszczak

J. FRANCUSKI

mgr Joanna Zaremba

J. HISZPAŃSKI

mgr Stanisław Barcik

mgr Maja Dobija

mgr Sabina Kachel

J. WŁOSKI

mgr Sara Brudny

MATEMATYKA

mgr Maria Saletnik
dr Miłosława Zastawny-Kubica

HISTORIA

mgr Marcin Marczyński

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Marcin Marczyński

GEOGRAFIA

mgr Piotr Biela

BIOLOGIA

mgr Ewa Cieślar

CHEMIA

mgr Franciszek Rothkegel

FIZYKA

mgr Dorota Feodorów
mgr Dariusz Ostrowski

INFORMATYKA

mgr Dariusz Ostrowski

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Bogusław Korczyk

ZAJĘCIA TECHNICZNE

mgr Grzegorz Dymarski
mgr Dariusz Ostrowski

PLASTYKA

mgr Grzegorz Dymarski

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

mgr Grzegorz Dymarski

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Rafał Widuch
mgr Magdalena Żelechowska

RELIGIA

mgr Krystyna Blachura

ks. prof. Marek Uglorz

ETYKA

mgr Marcin Marczyński

Nauczyciele LICEUM

J. POLSKI

mgr Dorota Brzezicka
mgr Krzysztof Płatek
mgr Dorota Tobiasz

J. ANGIELSKI

mgr Bożena Bryzek-Oleś

mgr Agata Ewak
mgr Lucyna Kajor
mgr Jolanta Leszczyńska
mgr Lucyna Zięba

J. NIEMIECKI

mgr Monika Heinrich
mgr Małgorzata Laszczak

J. FRANCUSKI

mgr Joanna Zaremba

J. HISZPAŃSKI

mgr Stanisław Barcik

mgr Maja Dobija
mgr Sabina Kachel

J. WŁOSKI

mgr Sara Brudny

MATEMATYKA

mgr Józef Czader
dr Dawid Kotrys

mgr Maria Saletnik
dr Miłosława Zastawny-Kubica

HISTORIA

mgr Jacek Talik

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Jacek Talik

GEOGRAFIA, EKONOMIA

mgr Piotr Biela

mgr Marcin Gut

BIOLOGIA

mgr Wanda Łozińska

CHEMIA

mgr Jolanta Herzyk

dr Wojciech Prus

FIZYKA

mgr Dorota Feodorów
mgr Andrzej Koźmic

INFORMATYKA

mgr Witold Hałka

mgr Dariusz Ostrowski
mgr Andrzej Szydełko

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

mgr Marcin Gut

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Bogusław Korczyk

WIEDZA O KULTURZE/HISTORIA SZTUKI

mgr Grzegorz Dymarski

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Rafał Widuch
mgr Magdalena Żelechowska

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

mgr Marcin Marczyński

PRZYRODA

mgr Ewa Cieślar

RELIGIA

mgr Krystyna Blachura

ks. prof Marek Uglorz

ETYKA

mgr Marcin Marczyński

BIBLIOTEKARZ

mgr Tomasz Sowiński

PEDAGOG

mgr Magdalena Rusin