Osiągniecia naukowe LO 2010/2011

Osiągniecia Uczniów Liceum Ogólnokształcącego w olimpiadach centralnych w roku szkolnym 2010/2011.

 

XXXVII Olimpiada Geograficzna

Justyna Klejdysz, kl. 1a  – finalistka

 

XXIV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Piotr Byrski, kl. 3a  – finalista

 

LXII Olimpiada Matematyczna

Piotr Byrski, kl. 3a  – finalista

 

LVII Olimpiada Chemiczna

Piotr Byrski, kl. 3a  – laureat

 


Osiągniecia Uczniów Liceum Ogólnokształcącego w olimpiadach centralnych w roku szkolnym 2009/2010.
LVI Olimpiada Chemiczna1. Piotr Byrski                II a – finalista

 

V Olimpiada Przedsiębiorczości

1. Piotr Byrski               II a – laureat

2. Paweł Rachel          III a – laureat

 

XIX Olimpiada Nautologiczna

1.  Piotr Byrski                  II a – finalista

 

XXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

1. Piotr Byrski                   II a – laureat

2. Adam Pasierbek          III a – finalista

 

VIII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej1. Zuzanna Holecka          III b – finalistka

 

XXXVI Olimpiada Geograficzna

1. Piotr Byrski                    II a – laureat

2. Kacper Wojaczek          II a – finalista

3. Marta Pezda                  III c – finalistka

 

XXXIV Olimpiada Artystyczna Sekcja Plastyki

1. Małgorzata Blachnicka       III a – finalistka

2. Marta Szymura                    III d – finalistka

 

XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

1. Anna Górska                       III a – finalistka

 FOX 2010

Imię i nazwisko

PKT

lokata

wynik

nagroda

Rybczyński Filip

107,75

1

bdb

obóz

Szczepanek Julia

85,50

11

db

nagroda książkowa

Górska Anna

122,50

bdb

nagroda specjalna

Knych Urszula

120,00

3

bdb

nagroda 1

Pitera Aleksandra

112,00

7     

bdb

nagroda 2

 


Osiągniecia Uczniów Liceum Ogólnokształcącego w olimpiadach centralnych w roku szkolnym 2008/2009.

 

XXX V Olimpiada Historyczna

1.         Adam Pasierbek                      II a – finalista

 

XI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

1.         Magdalena Magda                   III e – finalistka

 

LV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1.         Alicja Kapustka                       III c – finalistka

 

XXXV Olimpiada Geograficzna

1.         Piotr Byrski                              I a – laureat

2.         Anna Gandorska                      III b – finalistka

3.         Marta Pezda                            II c- finalistka

 

XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

1.         Piotr Byrski                             I a- laureat

2.         Bartłomiej Dziedzic                  III a – laureat

 

IV Olimpiada Przedsiębiorczości

1.         Piotr Byrski                             I a – laureat

2.         Paweł Rachel                           II a – finalista

 

XXXIII Olimpiada Artystyczna Sekcja Plastyki

1.         Małgorzata Blachnicka       II a – finalistka

 

XXXII Olimpiada Języka Niemieckiego

1.         Dawid Synak                           I b – finalista

 

Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Sola Scriptura 2009”

1.          Aleksandra Obracaj                I c – finalistka

 

Ekumeniczny Konkurs Biblijny „Jonasz”

1.          Aleksandra Obracaj                I c – laureatka

 

 

 


 

Podsumowanie konkursów  w roku szkolnym 2007/2008
Śląski Konkurs Matematyczny dla licealistów

  • Agata Czech (1a) – finalistka
  • Paweł Rachel (1a) – laureat

 

Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej

  • Daria Szydłowska (IIc) – III miejsce

Konkurs Plastyczno-Literacki o Twórczości S. Wyspiańskiego

Wyróżnienia otrzymały:

  • Katarzyna Łuka (1a)
  • Małgorzata Blachnicka (1a)

LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD LO

Podsumowanie olimpiad w roku szkolnym 2007/2008

 

XXI Olimpiada Widzy Ekonomicznej

  • Piotr Byrski (IIIdG) – laureat

 

XV Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Joanna Ligus (IIIa) – finalistka

 

XX Olimpiada Filozoficzna

  • Adam Pasierbek (Ia) – laureat

 

XXXIV Olimpiada Geograficzna

  • Piotr Byrski (IIIdG) – finalista
  • Małgorzata Blachnicka (Ia) – finalistka
  • Marta Pezda (Ic) – finalistka
  • Anna Kucharska (IIIa) – finalistka

 

XVII Olimpiada Nautologiczna

  • Piotr Byrski (IIIdG) – finalista
 FOX 2008
  KLASA lokata

wynik

 
Górska Anna 2L 1

bdb

nagroda obóz
Holecka Zuzanna 2L 6

bdb

nagroda II stopnia
Knych Urszula 2L 7

bdb

nagroda II stopnia
Wanio Monika 2L 14

db

nagroda III stopnia
Szmalec Zuzanna 2L 15

db

nagroda III stopnia
Czech Agata 2L 17

db

nagroda III stopnia
Kwiecińska Justyna 2L 19

db

nagroda III stopnia
Buczak Ewa 1E 20

db

nagroda III stopnia
Kapustka Alicja 1E 27

db

nagroda III stopnia
Kołder Anna 1E 29

db

nagroda III stopnia