Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 a » 1 A » 1 b » 1 B » 1 c » 1 C » 2 a » 2 A » 2 B » 2 C » 3 a » 3 A » 3 b » 3 B » 3 C

Klasa 1 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 biologia
1 a - Rogowiec E. (24)
chemia
1 a - Rothkegel F. (38)
Etyka
0 ETYKA (MM) 1a, 1C - Marczyński M. (23)
Religia
1 a rel.kat. (KM) - Kornecki M. (18)
muzyka
1 a - Chrobak-Steckel A. (39)
Lekcja wychowawcza
1 a - Heinrich M. (35b)
2 08:25-09:10 j. angielski
1 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
j. angielski
1 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (11)
fizyka
1 a - Ostrowski D. (24)
j. angielski
1 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
j. angielski
1 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (11)
geografia
1 a - Biela P. (24)
Religia
1 a rel.kat. (KM) - Kornecki M. (16)
3 09:20-10:05 geografia
1 a - Biela P. (40)
matematyka
1 a - Saletnik M. (41)
biologia
1 a - Rogowiec E. (24)
j. angielski
1 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
j. angielski
1 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (11)
j. polski
1 a - Brzezicka D. (35a)
4 10:20-11:05 plastyka
1 a - Dymarski G. (39)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
matematyka
1 a - Saletnik M. (41)
matematyka
1 a - Saletnik M. (41)
chemia
1 a - Rothkegel F. (38)
5 11:15-12:00 j. polski
1 a - Brzezicka D. (35a)
w. fizyczne
1 abc wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf dz. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
matematyka
1 a - Saletnik M. (41)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
historia
1 a - Marczyński M. (23)
6 12:10-12:55 j. polski
1 a - Brzezicka D. (35a)
w. fizyczne
1 abc wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf dz. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
j. niemiecki
1 abc j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
zajęcia artystyczne
1 a - Konop-Dymarska K. (16)
matematyka
1 a - Saletnik M. (41)
7 13:15-14:00 j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - kont. - Heinrich M. (35b)
j. polski
1 a - Brzezicka D. (35a)
j. polski
1 a - Brzezicka D. (35a)
historia
1 a - Marczyński M. (23)
Informatyka
1 a - Ostrowski D. (42)
8 14:10-14:55 j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - kont. - Heinrich M. (35b)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 A - Wróbel E. (20)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF DZ. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
Lekcja wychowawcza
1 A - Brudny S. (17)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 A - Wróbel E. (22)
J. POLSKI
1 A - Brzezicka D. (35a)
2 08:25-09:10 J. POLSKI
1 A - Brzezicka D. (35a)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF DZ. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
Etyka
0 ETYKA (MM) 3ab,1AB - Marczyński M. (23)
Religia
1 AB REL.KAT. (PM) - Przybył M. (28)
MATEMATYKA
1 A - Kotrys D. (18)
J. POLSKI
1 A - Brzezicka D. (35a)
3 09:20-10:05 HISTORIA
1 A - Talik J. (28)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
INFORMATYKA
1 A - Ostrowski D. (42)
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 A - Lewicki R. (40)
4 10:20-11:05 GEOGRAFIA
1 A - Gut M. (40)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
HISTORIA
1 A - Talik J. (28)
BIOLOGIA
1 A - Łozińska W. (22)
5 11:15-12:00 WOS
1 A - Talik J. (28)
MATEMATYKA
1 A - Kotrys D. (18)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
FIZYKA
1 A - Feodorów D. (20)
MATEMATYKA
1 A - Kotrys D. (18)
6 12:10-12:55 CHEMIA
1 A - Herzyk J. (38)
J. POLSKI
1 A - Brzezicka D. (35a)
WIEDZA O KULTURZE
1 A - Dymarski G. (39)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
MATEMATYKA
1 A - Kotrys D. (18)
7 13:15-14:00 J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 j. polski
1 b - Brzezicka D. (35a)
matematyka
1 b - Saletnik M. (41)
geografia
1 b - Biela P. (40)
geografia
1 b - Biela P. (24)
Religia
1 bc rel.kat. (KM) - Kornecki M. (16)
2 08:25-09:10 j. angielski
1 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
1 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
chemia
1 b - Rothkegel F. (38)
j. angielski
1 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
1 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
muzyka
1 b - Chrobak-Steckel A. (39)
fizyka
1 b - Ostrowski D. (42)
3 09:20-10:05 matematyka
1 b - Saletnik M. (41)
j. polski
1 b - Brzezicka D. (35a)
Lekcja wychowawcza
1 b - Zięba L. (16)
j. angielski
1 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
1 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
Informatyka
1 b - Ostrowski D. (42)
4 10:20-11:05 matematyka
1 b - Saletnik M. (41)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
biologia
1 b - Rogowiec E. (24)
chemia
1 b - Rothkegel F. (38)
historia
1 b - Marczyński M. (23)
5 11:15-12:00 biologia
1 b - Rogowiec E. (24)
w. fizyczne
1 abc wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf dz. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
plastyka
1 b - Dymarski G. (39)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
matematyka
1 b - Saletnik M. (41)
6 12:10-12:55 historia
1 b - Marczyński M. (23)
w. fizyczne
1 abc wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf dz. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
j. niemiecki
1 abc j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. polski
1 b - Brzezicka D. (35a)
j. polski
1 b - Brzezicka D. (35a)
7 13:15-14:00 j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - kont. - Heinrich M. (35b)
Religia
0 REL.EW. (UM) 1bc - Uglorz M. (24)
Etyka
0 ETYKA (MM) 1bc, 2C - Marczyński M. (23)
Religia
1 bc rel.kat. (KM) - Kornecki M. (44)
zajęcia artystyczne
1 b - Konop-Dymarska K. (16)
j. polski
1 b - Brzezicka D. (35a)
8 14:10-14:55 j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - kont. - Heinrich M. (35b)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 W. FIZYCZNE
1 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF DZ. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
MATEMATYKA
1 B - I. Ogarek - Kubica M. (04)
J. POLSKI
1 B - Tobiasz D. (37b)
Religia
1 C REL.KAT. (PM) - Przybył M. (28)
J. POLSKI
1 B - Tobiasz D. (37b)
MATEMATYKA
1 B - Kubica M. (04)
2 08:25-09:10 P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 B - Wróbel E. (20)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B - I. Ogarek - Leszczyńska J. (27)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF DZ. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
Religia
0 REL.EW. (UM) 3ab,1AB - Uglorz M. (20)
Etyka
0 ETYKA (MM) 3ab,1AB - Marczyński M. (23)
Religia
1 AB REL.KAT. (PM) - Przybył M. (28)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B - I. Ogarek - Leszczyńska J. (27)
Lekcja wychowawcza
1 B - Tobiasz D. (37b)
MATEMATYKA
1 B - Kubica M. (04)
3 09:20-10:05 MATEMATYKA
1 B - Kubica M. (04)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
GEOGRAFIA
1 B - I. Ogarek - Gut M. (22)
FIZYKA
1 B - Feodorów D. (20)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B - I. Ogarek - Leszczyńska J. (27)
HISTORIA
1 B - Talik J. (28)
4 10:20-11:05 J. POLSKI
1 B - Tobiasz D. (37b)
MATEMATYKA
1 B - I. Ogarek - Kubica M. (04)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
MATEMATYKA
1 B - I. Ogarek - Kubica M. (04)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
CHEMIA
1 B - I. Ogarek - Herzyk J. (38)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 B - Wróbel E. (22)
J. POLSKI
1 B - I. Ogarek - Płatek K. (24)
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 B - Lewicki R. (40)
5 11:15-12:00 J. POLSKI
1 B - Tobiasz D. (37b)
INFORMATYKA
1 B - Ostrowski D. (42)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
HISTORIA
1 B - Talik J. (28)
J. POLSKI
1 B - I. Ogarek - Płatek K. (24)
BIOLOGIA
1 B - Łozińska W. (22)
6 12:10-12:55 WOS
1 B - Talik J. (28)
FIZYKA
1 B - I. Ogarek - Feodorów D. (20)
GEOGRAFIA
1 B - Gut M. (40)
CHEMIA
1 B - Herzyk J. (38)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
HISTORIA
1 B - I. Ogarek - Talik J. (28)
WIEDZA O KULTURZE
1 B - Dymarski G. (39)
7 13:15-14:00 J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
MATEMATYKA
1 B - Kubica M. (04)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (BS) - dodatk. - Brudny S. (17)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 j. polski
1 c - Macudziński A. (44)
j. angielski
1 c j. ang. (KL) - Kajor L. (11)
j. angielski
1 c j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. angielski
1 c j. ang. (KL) - Kajor L. (11)
j. angielski
1 c j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. angielski
1 c j. ang. (KL) - Kajor L. (11)
j. angielski
1 c j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
Religia
1 bc rel.kat. (KM) - Kornecki M. (16)
2 08:25-09:10 biologia
1 c - Rogowiec E. (24)
matematyka
1 c - Kubica M. (04)
geografia
1 c - Biela P. (40)
j. angielski
1 c j. ang. (KL) - Kajor L. (11)
j. angielski
1 c j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. polski
1 c - Macudziński A. (44)
3 09:20-10:05 historia
1 c - Marczyński M. (23)
chemia
1 c - Rothkegel F. (38)
j. polski
1 c - Macudziński A. (44)
muzyka
1 c - Chrobak-Steckel A. (39)
j. polski
1 c - Macudziński A. (44)
4 10:20-11:05 geografia
1 c - Biela P. (44)
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (KS) - kont. - Kachel S. (31)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
matematyka
1 c - Kubica M. (04)
zajęcia artystyczne
1 c - Konop-Dymarska K. (16)
plastyka
1 c - Dymarski G. (39)
5 11:15-12:00 matematyka
1 c - Kubica M. (04)
w. fizyczne
1 abc wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf dz. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
biologia
1 c - Rogowiec E. (24)
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (KS) - kont. - Kachel S. (31)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
fizyka
1 c - Ostrowski D. (20)
6 12:10-12:55 matematyka
1 c - Kubica M. (04)
w. fizyczne
1 abc wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf dz. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (KS) - kont. - Kachel S. (31)
j. francuski
1 abc j. fr. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
j. włoski
1 abc j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. niemiecki
1 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
historia
1 c - Marczyński M. (23)
Informatyka
1 c - Ostrowski D. (42)
7 13:15-14:00 j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (KS) - dodatk. - Kachel S. (31)
Religia
0 REL.EW. (UM) 1bc - Uglorz M. (24)
Etyka
0 ETYKA (MM) 1bc, 2C - Marczyński M. (23)
Religia
1 bc rel.kat. (KM) - Kornecki M. (44)
Lekcja wychowawcza
1 c - Żelechowska M. (40)
j. polski
1 c - Macudziński A. (44)
chemia
1 c - Rothkegel F. (38)
8 14:10-14:55 j. hiszpański
1 abc j. hiszp. (KS) - dodatk. - Kachel S. (31)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 MATEMATYKA
1 C - Saletnik M. (41)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF DZ. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
Etyka
0 ETYKA (MM) 1a, 1C - Marczyński M. (23)
Religia
1 C REL.KAT. (PM) - Przybył M. (28)
MATEMATYKA
1 C - Saletnik M. (41)
2 08:25-09:10 MATEMATYKA
1 C - Saletnik M. (41)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 ABC WF DZ. (ŻM,LR) - Żelechowska M. (03) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
J. POLSKI
1 C - Brzezicka D. (35a)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 C - Wróbel E. (22)
FIZYKA
1 C - Feodorów D. (20)
3 09:20-10:05 CHEMIA
1 C - Herzyk J. (38)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
HISTORIA
1 C - Talik J. (28)
BIOLOGIA
1 C - Łozińska W. (22)
4 10:20-11:05 WOS
1 C - Talik J. (28)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
J. POLSKI
1 C - Brzezicka D. (35a)
HISTORIA
1 C - Talik J. (28)
5 11:15-12:00 P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 C - Wróbel E. (20)
J. POLSKI
1 C - Brzezicka D. (35a)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. POLSKI
1 C - Brzezicka D. (35a)
WIEDZA O KULTURZE
1 C - Dymarski G. (39)
6 12:10-12:55 GEOGRAFIA
1 C - Gut M. (40)
INFORMATYKA
1 C - Ostrowski D. (42)
MATEMATYKA
1 C - Saletnik M. (41)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 C - Lewicki R. (40)
7 13:15-14:00 J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
1 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
Lekcja wychowawcza
1 C - Ostrowski D. (39)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Dobija M. (01)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 2 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 zajęcia artystyczne
2 a - Dymarski G. (39)
j. angielski
2 a j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
j. angielski
2 a j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. polski
2 a - Macudziński A. (44)
j. angielski
2 a j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
j. angielski
2 a j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. hiszpański
2 a j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. hiszpański
2 a j. hiszp. (KS) - Kachel S. (31)
2 08:25-09:10 j. polski
2 a - Macudziński A. (44)
j. hiszpański
2 a j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. hiszpański
2 a j. hiszp. (KS) - Kachel S. (31)
j. niemiecki
2 a j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
j. włoski
2 a j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. polski
2 a - Macudziński A. (44)
j. angielski
2 a j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
j. angielski
2 a j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. hiszpański
2 a j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. hiszpański
2 a j. hiszp. (KS) - Kachel S. (31)
j. niemiecki
2 a j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
j. włoski
2 a j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
3 09:20-10:05 w. fizyczne
2 a - Widuch R. (s. gimn.)
matematyka
2 a - Kubica M. (04)
Religia
2 a rel.kat. (KM) - Kornecki M. (18)
geografia
2 a - Biela P. (24)
historia
2 a - Marczyński M. (23)
4 10:20-11:05 w. fizyczne
2 a - Widuch R. (s. gimn.)
fizyka
2 a - Ostrowski D. (20)
historia
2 a - Marczyński M. (23)
Informatyka
2 a - Ostrowski D. (42)
fizyka
2 a - Ostrowski D. (20)
5 11:15-12:00 wos
2 a - Marczyński M. (23)
Religia
0 REL.EW. (UM) 2a,3ABC - Uglorz M. (24)
Etyka
0 ETYKA (MM) 2a,3ABC - Marczyński M. (23)
Religia
2 a rel.kat. (KM) - Kornecki M. (44)
matematyka
2 a - Kubica M. (04)
zajęcia techniczne
2 a - Ostrowski D. (42)
j. polski
2 a - Macudziński A. (44)
6 12:10-12:55 biologia
2 a - Rogowiec E. (24)
chemia
2 a - Rothkegel F. (38)
matematyka
2 a - Kubica M. (04)
Lekcja wychowawcza
2 a - Macudziński A. (44)
matematyka
2 a - Kubica M. (04)
7 13:15-14:00 geografia
2 a - Biela P. (44)
biologia
2 a - Rogowiec E. (24)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 1 - Marczyński M. (23)
INFORMATYKA
2 PR-INF. (KD) - Kozaczko D. (42)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
2 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
INFORMATYKA
2 PR-INF. (KD) - Kozaczko D. (42)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (23)
2 08:25-09:10 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 1 - Marczyński M. (23)
INFORMATYKA
2 PR-INF. (KD) - Kozaczko D. (42)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
2 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (44)
INFORMATYKA
2 PR-INF. (KD) - Kozaczko D. (42)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (23)
3 09:20-10:05 J. POLSKI
2 A - Brzezicka D. (35a)
W. FIZYCZNE
2 ABC WF CH. (WR,LR) - Widuch R. (s. gimn.) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
W. FIZYCZNE
2 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
Lekcja wychowawcza
2 A - Brzezicka D. (35a)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
2 A - Wróbel E. (22)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
4 10:20-11:05 J. POLSKI
2 A - Brzezicka D. (35a)
W. FIZYCZNE
2 ABC WF CH. (WR,LR) - Widuch R. (s. gimn.) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
W. FIZYCZNE
2 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
5 11:15-12:00 J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
J. POLSKI
2 A - Brzezicka D. (35a)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
6 12:10-12:55 J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
Religia
0 REL.EW. (UM) 2ABC - Uglorz M. (24)
Etyka
0 ETYKA (MM) 2AB - Marczyński M. (23)
Religia
2 AB REL.KAT. (PM) - Przybył M. (28)
J. POLSKI
2 A - Brzezicka D. (35a)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
7 13:15-14:00 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
8 14:10-14:55 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
10 15:50-16:35

Klasa 2 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 INFORMATYKA
2 PR-INF. (KD) - Kozaczko D. (42)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37b)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
2 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
INFORMATYKA
2 PR-INF. (KD) - Kozaczko D. (42)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (23)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (23)
2 08:25-09:10 INFORMATYKA
2 PR-INF. (KD) - Kozaczko D. (42)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37b)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
2 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (44)
INFORMATYKA
2 PR-INF. (KD) - Kozaczko D. (42)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (23)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (23)
3 09:20-10:05 J. POLSKI
2 B - Tobiasz D. (37b)
W. FIZYCZNE
2 ABC WF CH. (WR,LR) - Widuch R. (s. gimn.) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
W. FIZYCZNE
2 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
Lekcja wychowawcza
2 B - Marczyński M. (23)
J. POLSKI
2 B - Tobiasz D. (37b)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
4 10:20-11:05 P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
2 B - Wróbel E. (20)
W. FIZYCZNE
2 ABC WF CH. (WR,LR) - Widuch R. (s. gimn.) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
W. FIZYCZNE
2 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
5 11:15-12:00 J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
J. POLSKI
2 B - Tobiasz D. (37b)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
6 12:10-12:55 J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
Religia
0 REL.EW. (UM) 2ABC - Uglorz M. (24)
Etyka
0 ETYKA (MM) 2AB - Marczyński M. (23)
Religia
2 AB REL.KAT. (PM) - Przybył M. (28)
J. POLSKI
2 B - Tobiasz D. (37b)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
7 13:15-14:00 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37b)
J. WŁOSKI (PR)
2 PR-J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
8 14:10-14:55 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37b)
J. WŁOSKI (PR)
2 PR-J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
10 15:50-16:35

Klasa 2 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37b)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
2 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (23)
2 08:25-09:10 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37b)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
2 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (44)
Etyka
0 ETYKA (MM) 3ab,1AB - Marczyński M. (23)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (23)
3 09:20-10:05 P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
2 C - Wróbel E. (20)
W. FIZYCZNE
2 ABC WF CH. (WR,LR) - Widuch R. (s. gimn.) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
W. FIZYCZNE
2 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
Religia
2 C REL.KAT. (PM) - Przybył M. (28)
J. POLSKI
2 C - Płatek K. (16)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
4 10:20-11:05 Lekcja wychowawcza
2 C - Herzyk J. (38)
W. FIZYCZNE
2 ABC WF CH. (WR,LR) - Widuch R. (s. gimn.) Dodatkowi nauczyciele: Lewicki Ryszard
W. FIZYCZNE
2 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
5 11:15-12:00 J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. WŁOSKI
2 ABC J.WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
2 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (LM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
2 ABC J.NIEM. (TM) - Laszczak M. (37a)
J. FRANCUSKI
2 ABC J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
J. POLSKI
2 C - Płatek K. (16)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
6 12:10-12:55 J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. POLSKI
2 C - Płatek K. (16)
J. POLSKI
2 C - Płatek K. (16)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
7 13:15-14:00 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
Etyka
0 ETYKA (MM) 1bc, 2C - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37b)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
8 14:10-14:55 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (CJ) - Czader J. (30)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37b)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
10 15:50-16:35

Klasa 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 w. fizyczne
3 ab wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
3 ab wf dz. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
j. hiszpański
3 ab j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. niemiecki
3 ab j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
fizyka
3 a - Feodorów D. (20)
matematyka
3 a - Saletnik M. (41)
j. polski
3 a - Macudziński A. (44)
2 08:25-09:10 w. fizyczne
3 ab wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
3 ab wf dz. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
j. angielski
3 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
Religia
3 ab rel.kat. (KM) - Kornecki M. (18)
Religia
0 REL.EW. (UM) 3ab,1AB - Uglorz M. (20)
Etyka
0 ETYKA (MM) 3ab,1AB - Marczyński M. (23)
matematyka
3 a - Saletnik M. (41)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 a - Lewicki R. (40)
3 09:20-10:05 zajęcia techniczne
3 a - Dymarski G. (39)
fizyka
3 a - Feodorów D. (20)
matematyka
3 a - Saletnik M. (41)
j. polski
3 a - Macudziński A. (44)
j. angielski
3 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
4 10:20-11:05 wos
3 a - Marczyński M. (23)
historia
3 a - Marczyński M. (23)
j. polski
3 a - Macudziński A. (44)
j. polski
3 a - Macudziński A. (44)
j. hiszpański
3 ab j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. niemiecki
3 ab j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
j. francuski
3 ab j. franc. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
5 11:15-12:00 matematyka
3 a - Saletnik M. (41)
Lekcja wychowawcza
3 a - Saletnik M. (41)
j. polski
3 a - Macudziński A. (44)
historia
3 a - Marczyński M. (23)
j. hiszpański
3 ab j. hiszp. (DM) - Dobija M. (01)
j. niemiecki
3 ab j. niem. (TM) - Tracz M. (34)
j. francuski
3 ab j. franc. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
6 12:10-12:55 geografia
3 a - Biela P. (44)
Religia
3 ab rel.kat. (KM) - Kornecki M. (44)
biologia
3 a - Rogowiec E. (24)
chemia
3 a - Rothkegel F. (38)
chemia
3 a - Rothkegel F. (38)
7 13:15-14:00 j. angielski
3 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 2 - Marczyński M. (23)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
2 08:25-09:10 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 2 - Marczyński M. (23)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
3 09:20-10:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (LM) - Laszczak M. (37a)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J. HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
Lekcja wychowawcza
3 A - Kubica M. (04)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
4 10:20-11:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. POLSKI
3 A - Brzezicka D. (35a)
J. POLSKI
3 A - Brzezicka D. (35a)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. POLSKI
3 A - Brzezicka D. (35a)
5 11:15-12:00 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (LR) - Lewicki R. (03)
Religia
0 REL.EW. (UM) 2a,3ABC - Uglorz M. (24)
Religia
3 AB REL.KAT (PM) - Przybył M. (28)
Etyka
0 ETYKA (MM) 2a,3ABC - Marczyński M. (23)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (LM) - Laszczak M. (37a)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J. HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. POLSKI
3 A - Brzezicka D. (35a)
6 12:10-12:55 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (LR) - Lewicki R. (03)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (LM) - Laszczak M. (37a)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J. HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
7 13:15-14:00 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
J. NIEMIECKI (PR)
3 PR-J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
8 14:10-14:55 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
J. NIEMIECKI (PR)
3 PR-J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
10 15:50-16:35

Klasa 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 w. fizyczne
3 ab wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
3 ab wf dz. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
j. hiszpański
3 ab j. hiszp. (KS) - Kachel S. (31)
matematyka
3 b - Saletnik M. (41)
j. polski
3 b - Macudziński A. (44)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 b - Lewicki R. (40)
2 08:25-09:10 w. fizyczne
3 ab wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
3 ab wf dz. (ŻM) - Żelechowska M. (03)
j. angielski
3 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
Religia
3 ab rel.kat. (KM) - Kornecki M. (18)
Etyka
0 ETYKA (MM) 3ab,1AB - Marczyński M. (23)
j. polski
3 b - Macudziński A. (44)
matematyka
3 b - Saletnik M. (41)
3 09:20-10:05 j. polski
3 b - Macudziński A. (44)
historia
3 b - Marczyński M. (23)
geografia
3 b - Biela P. (40)
Lekcja wychowawcza
3 b - Kachel S. (31)
j. angielski
3 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
4 10:20-11:05 biologia
3 b - Rogowiec E. (24)
matematyka
3 b - Saletnik M. (41)
fizyka
3 b - Feodorów D. (20)
wos
3 b - Marczyński M. (23)
j. hiszpański
3 ab j. hiszp. (KS) - Kachel S. (31)
j. niemiecki
3 ab j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
j. włoski
3 ab j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. francuski
3 ab j. franc. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
5 11:15-12:00 zajęcia techniczne
3 b - Dymarski G. (39)
chemia
3 b - Rothkegel F. (38)
historia
3 b - Marczyński M. (23)
chemia
3 b - Rothkegel F. (38)
j. hiszpański
3 ab j. hiszp. (KS) - Kachel S. (31)
j. niemiecki
3 ab j. niem. (HM) - Heinrich M. (35b)
j. włoski
3 ab j. wł. (BS) - Brudny S. (17)
j. francuski
3 ab j. franc. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
6 12:10-12:55 matematyka
3 b - Saletnik M. (41)
Religia
3 ab rel.kat. (KM) - Kornecki M. (44)
j. polski
3 b - Macudziński A. (44)
fizyka
3 b - Feodorów D. (20)
j. polski
3 b - Macudziński A. (44)
7 13:15-14:00 j. angielski
3 ab j. ang. (ZL) - Zięba L. (13)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (WM) - Wrzos M. (43)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (02)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 3 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 2 - Marczyński M. (23)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
HISTORIA SZTUKI (PR)
3 PR-H-SZT. (DG) - Dymarski G. (39)
2 08:25-09:10 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 2 - Marczyński M. (23)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
HISTORIA SZTUKI (PR)
3 PR-H-SZT. (DG) - Dymarski G. (39)
3 09:20-10:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (LM) - Laszczak M. (37a)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. FRANCUSKI
3 ABC J. FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
J. WŁOSKI
3 AB J. WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J. HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
Lekcja wychowawcza
3 B - Leszczyńska J. (27)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
4 10:20-11:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. POLSKI
3 B - Płatek K. (16)
J. POLSKI
3 B - Płatek K. (16)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. POLSKI
3 B - Płatek K. (16)
5 11:15-12:00 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (LR) - Lewicki R. (03)
Religia
0 REL.EW. (UM) 2a,3ABC - Uglorz M. (24)
Religia
3 AB REL.KAT (PM) - Przybył M. (28)
Etyka
0 ETYKA (MM) 2a,3ABC - Marczyński M. (23)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (LM) - Laszczak M. (37a)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. FRANCUSKI
3 ABC J. FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
J. WŁOSKI
3 AB J. WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J. HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. POLSKI
3 B - Płatek K. (16)
6 12:10-12:55 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (LR) - Lewicki R. (03)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (41)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (LM) - Laszczak M. (37a)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. FRANCUSKI
3 ABC J. FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
J. WŁOSKI
3 AB J. WŁ. (BS) - Brudny S. (17)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J. HISZP. (KS) - Kachel S. (31)
J. FRANCUSKI (PR)
3 PR-J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
7 13:15-14:00 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
HISTORIA SZTUKI (PR)
3 PR-H-SZT. (DG) - Dymarski G. (39)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
J. FRANCUSKI (PR)
3 PR-J.FR. (S-LM) - Semik-Lewandowska M. (36)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
8 14:10-14:55 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
HISTORIA SZTUKI (PR)
3 PR-H-SZT. (DG) - Dymarski G. (39)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
10 15:50-16:35

Klasa 3 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 2 - Marczyński M. (23)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
HISTORIA SZTUKI (PR)
3 PR-H-SZT. (DG) - Dymarski G. (39)
2 08:25-09:10 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 1 - Marczyński M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiSP.(MM) 2 - Marczyński M. (23)
J. POLSKI
3 C - Tobiasz D. (37b)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (HJ) - Herzyk J. (42)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
HISTORIA SZTUKI (PR)
3 PR-H-SZT. (DG) - Dymarski G. (39)
3 09:20-10:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. POLSKI
3 C - Tobiasz D. (37b)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
J. POLSKI
3 C - Tobiasz D. (37b)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
4 10:20-11:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
Religia
3 C REL.KAT (PM) - Przybył M. (28)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. POLSKI
3 C - Tobiasz D. (37b)
5 11:15-12:00 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (LR) - Lewicki R. (03)
Religia
0 REL.EW. (UM) 2a,3ABC - Uglorz M. (24)
Lekcja wychowawcza
3 C - Ewak A. (02)
Etyka
0 ETYKA (MM) 2a,3ABC - Marczyński M. (23)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
6 12:10-12:55 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (LR) - Lewicki R. (03)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (KD) - Kotrys D. (18)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (02)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (WM) - Wrzos M. (43)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ZL) - Zięba L. (13)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (35b)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
7 13:15-14:00 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
HISTORIA SZTUKI (PR)
3 PR-H-SZT. (DG) - Dymarski G. (39)
J. NIEMIECKI (PR)
3 PR-J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (28)
8 14:10-14:55 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (16)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
HISTORIA SZTUKI (PR)
3 PR-H-SZT. (DG) - Dymarski G. (39)
J. NIEMIECKI (PR)
3 PR-J.NIEM. (TM) - Tracz M. (34)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (28)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (04)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (HJ) - Herzyk J. (38)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (20)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (40)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (22)
10 15:50-16:35