Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 A » 1 B » 2 A » 2 B » 3 a » 3 A » 3 b » 3 B » 3 c » 3 C

Plany różnych dzienników

» Konsultacje fizyka PR

Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 J. HISZPAŃSKI
1 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
J. NIEMIECKI
1 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. WŁOSKI
1 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (25)
MATEMATYKA
1 A - Saletnik M. (23)
J. POLSKI
1 A - Tobiasz D. (37)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
2 08:25-09:10 J. FRANCUSKI
1 AB J.FR. (ZJ) - Zaremba J. (22)
J. HISZPAŃSKI
1 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
J. NIEMIECKI
1 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. WŁOSKI
1 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. POLSKI
1 A - Tobiasz D. (37)
FIZYKA
1 A - Feodorów D. (23)
WIEDZA O KULTURZE
1 A - Dymarski G. (27)
3 09:20-10:05 GEOGRAFIA
1 A - Biela P. (23)
CHEMIA
1 A - Kieda P. (26)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
INFORMATYKA
1 A - Ostrowski D. (24)
BIOLOGIA
1 A - Łozińska W. (17)
4 10:20-11:05 J. POLSKI
1 A - Tobiasz D. (37)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 A - Gut M. (26)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 A - Korczyk B. (17)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 A - Gut M. (11)
5 11:15-12:00 HISTORIA
1 A - Talik J. (16)
W. FIZYCZNE
1 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
MATEMATYKA
1 A - Saletnik M. (23)
J. POLSKI
1 A - Tobiasz D. (37)
Lekcja wychowawcza
1 A - Marczyński M. (21)
6 12:10-12:55 HISTORIA
1 A - Talik J. (16)
W. FIZYCZNE
1 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (01)
W. FIZYCZNE
1 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
MATEMATYKA
1 A - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA
1 A - Saletnik M. (23)
Etyka
1 AB ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
1 AB REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
7 13:15-14:00 J. FRANCUSKI
1 AB J.FR. (ZJ) - Zaremba J. (22)
J. HISZPAŃSKI
1 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (16)
J. NIEMIECKI
1 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. WŁOSKI
1 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (25)
WOS
1 A - Marczyński M. (21)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 J. HISZPAŃSKI
1 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
J. NIEMIECKI
1 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. WŁOSKI
1 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (25)
J. POLSKI
1 B - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
1 B - Brzezicka D. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
2 08:25-09:10 J. HISZPAŃSKI
1 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
J. NIEMIECKI
1 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. WŁOSKI
1 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. POLSKI
1 B - Brzezicka D. (27)
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 B - Korczyk B. (17)
MATEMATYKA
1 B - Kotrys D. (11)
3 09:20-10:05 HISTORIA
1 B - Talik J. (16)
MATEMATYKA
1 B - Kotrys D. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 B - Gut M. (26)
MATEMATYKA
1 B - Kotrys D. (11)
4 10:20-11:05 HISTORIA
1 B - Talik J. (16)
MATEMATYKA
1 B - Kotrys D. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
INFORMATYKA
1 B - Ostrowski D. (24)
BIOLOGIA
1 B - Łozińska W. (17)
5 11:15-12:00 GEOGRAFIA
1 B - Biela P. (26)
W. FIZYCZNE
1 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
CHEMIA
1 B - Kieda P. (26)
J. POLSKI
1 B - Brzezicka D. (27)
WIEDZA O KULTURZE
1 B - Dymarski G. (27)
6 12:10-12:55 P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 B - Gut M. (26)
W. FIZYCZNE
1 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (01)
W. FIZYCZNE
1 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
Lekcja wychowawcza
1 B - Brzezicka D. (27)
FIZYKA
1 B - Feodorów D. (24)
Religia
1 2 AB REL.EW. (DK) - Długosz K. (12)
Etyka
1 AB ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
1 AB REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
7 13:15-14:00 WOS
1 B - Marczyński M. (21)
J. HISZPAŃSKI
1 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (16)
J. NIEMIECKI
1 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. WŁOSKI
1 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (25)
Religia
1 2 AB REL.EW. (DK) - Długosz K. (27)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (24)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
2 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
INFORMATYKA (PR)
2 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (21)
2 08:25-09:10 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (24)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
2 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
INFORMATYKA (PR)
2 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (21)
3 09:20-10:05 J. POLSKI
2 A - Brzezicka D. (27)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. HISZPAŃSKI
2 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (16)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (24)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
2 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
Etyka
2 AB ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
2 AB REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
4 10:20-11:05 J. HISZPAŃSKI
2 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (17)
J. WŁOSKI
2 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (25)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. POLSKI
2 A - Brzezicka D. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
Lekcja wychowawcza
2 A - Saletnik M. (23)
5 11:15-12:00 W. FIZYCZNE
2 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
2 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. POLSKI
2 A - Brzezicka D. (27)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
6 12:10-12:55 W. FIZYCZNE
2 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (01)
W. FIZYCZNE
2 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (21)
J. POLSKI
2 A - Brzezicka D. (27)
Religia
1 2 AB REL.EW. (DK) - Długosz K. (12)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
7 13:15-14:00 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (21)
Religia
1 2 AB REL.EW. (DK) - Długosz K. (27)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
PRZYRODA
2 PRZYR. (RF) - Rothkegel F. (17)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
8 14:10-14:55 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
2 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
PRZYRODA
2 PRZYR. (RF) - Rothkegel F. (17)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
9 15:00-15:45 GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 2 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (24)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
2 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
INFORMATYKA (PR)
2 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
2 08:25-09:10 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (24)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
2 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
INFORMATYKA (PR)
2 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
3 09:20-10:05 J. POLSKI
2 B - Tobiasz D. (37)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. HISZPAŃSKI
2 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (16)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (24)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
2 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
Etyka
2 AB ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
2 AB REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
4 10:20-11:05 J. HISZPAŃSKI
2 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (17)
J. WŁOSKI
2 AB J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (25)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. POLSKI
2 B - Tobiasz D. (37)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
Lekcja wychowawcza
2 B - Ewak A. (22)
5 11:15-12:00 W. FIZYCZNE
2 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
2 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. POLSKI
2 B - Tobiasz D. (37)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
6 12:10-12:55 W. FIZYCZNE
2 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (01)
W. FIZYCZNE
2 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (21)
J. POLSKI
2 B - Tobiasz D. (37)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
7 13:15-14:00 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
2 PR-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (21)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
PRZYRODA
2 PRZYR. (RF) - Rothkegel F. (17)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
8 14:10-14:55 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
PRZYRODA
2 PRZYR. (RF) - Rothkegel F. (17)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
9 15:00-15:45 GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 w. fizyczne
3 a - Widuch R. (s. gimn.)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski
3 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
fizyka
3 a - Feodorów D. (16)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 a - Korczyk B. (17)
Religia
3 a rel.kat. (BK) - Blachura K. (37)
2 08:25-09:10 w. fizyczne
3 a - Widuch R. (s. gimn.)
biologia
3 a - Kieda P. (17)
Lekcja wychowawcza
3 a - Heinrich M. (07)
j. polski
3 a - Brzezicka D. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski
3 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
3 09:20-10:05 j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (BS) - (kont.) - Barcik S. (21)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - Kachel S. (15)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (17)
j. włoski
3 abc j. wł. (MM) - Matusiak M. (25)
j. polski
3 a - Brzezicka D. (27)
matematyka
3 a - Saletnik M. (23)
matematyka
3 a - Saletnik M. (23)
fizyka
3 a - Feodorów D. (24)
4 10:20-11:05 j. polski
3 a - Brzezicka D. (27)
j. polski
3 a - Brzezicka D. (27)
matematyka
3 a - Saletnik M. (23)
matematyka
3 a - Saletnik M. (23)
zajęcia techniczne
3 a - Dymarski G. (27)
5 11:15-12:00 j. polski
3 a - Brzezicka D. (27)
historia
3 a - Marczyński M. (21)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski
3 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
chemia
3 a - Rothkegel F. (26)
chemia
3 a - Rothkegel F. (26)
6 12:10-12:55 Etyka
3 a etyka (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
3 a rel.kat. (BK) - Blachura K. (17)
wos
3 a - Marczyński M. (21)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (BS) - (kont.) - Barcik S. (11)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - Kachel S. (16)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (07)
j. włoski
3 abc j. wł. (MM) - Matusiak M. (25)
historia
3 a - Marczyński M. (21)
matematyka
3 a - Saletnik M. (23)
7 13:15-14:00 geografia
3 a - Biela P. (23)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - dodatk. - Heinrich M. (07)
8 14:10-14:55 j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - dodatk. - Heinrich M. (07)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (SzA) - Szydełko A. (24)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (21)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (SzA) - Szydełko A. (26)
2 08:25-09:10 INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (SzA) - Szydełko A. (24)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (21)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (SzA) - Szydełko A. (26)
3 09:20-10:05 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (BD) - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (BD) - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
4 10:20-11:05 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (01)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
J. FRANCUSKI
3 ABC J.FR. (ZJ) - Zaremba J. (35)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (BS) - Barcik S. (11)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (24)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
3 ABC J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (17)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (BD) - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
Etyka
3 ABC ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
3 ABC REL.EW. (DK) - Długosz K. (16)
Religia
3 ABC REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
5 11:15-12:00 Lekcja wychowawcza
3 A - Rusin M. (21)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. FRANCUSKI
3 ABC J.FR. (ZJ) - Zaremba J. (35)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (BS) - Barcik S. (11)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (24)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
3 ABC J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
6 12:10-12:55 J. POLSKI
3 PP-J.POL. (BD) - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
7 13:15-14:00 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.3 - Marczyński M. (21)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (DF) - Feodorów D. (24)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
8 14:10-14:55 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.3 - Marczyński M. (21)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (DF) - Feodorów D. (24)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 j. polski
3 b - Brzezicka D. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski
3 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski
3 ab j. ang. (ST) - Skotnicki T. (12)
matematyka
3 b - Saletnik M. (23)
j. polski
3 b - Brzezicka D. (27)
zajęcia techniczne
3 b - Dymarski G. (27)
2 08:25-09:10 j. polski
3 b - Brzezicka D. (27)
matematyka
3 b - Saletnik M. (23)
matematyka
3 b - Saletnik M. (23)
fizyka
3 b - Ostrowski D. (24)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski
3 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski
3 ab j. ang. (ST) - Skotnicki T. (12)
3 09:20-10:05 j. francuski
3 abc j. fr. (ZJ) - Zaremba J. (22)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (BS) - (kont.) - Barcik S. (21)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - Kachel S. (15)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (17)
w. fizyczne
3 bc wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
3 bc wf dz. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
biologia
3 b - Kieda P. (26)
historia
3 b - Marczyński M. (21)
matematyka
3 b - Saletnik M. (23)
4 10:20-11:05 geografia
3 b - Biela P. (23)
w. fizyczne
3 bc wf ch. (WR) - Widuch R. (01)
w. fizyczne
3 bc wf dz. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
historia
3 b - Marczyński M. (21)
wos
3 b - Marczyński M. (21)
chemia
3 b - Rothkegel F. (26)
5 11:15-12:00 Religia
3 bc rel.kat. (BK) - Blachura K. (23)
j. polski
3 b - Brzezicka D. (27)
j. angielski
3 ab j. ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski
3 ab j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 ab j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski
3 ab j. ang. (ST) - Skotnicki T. (12)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 b - Korczyk B. (17)
Religia
3 bc rel.ew. (DK) - Długosz K. (16)
Religia
3 bc rel.kat. (BK) - Blachura K. (37)
6 12:10-12:55 Lekcja wychowawcza
3 b - Biela P. (23)
j. polski
3 b - Brzezicka D. (27)
j. francuski
3 abc j. fr. (ZJ) - Zaremba J. (22)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (BS) - (kont.) - Barcik S. (11)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - Kachel S. (16)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (07)
chemia
3 b - Rothkegel F. (26)
7 13:15-14:00 fizyka
3 b - Ostrowski D. (24)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - dodatk. - Kachel S. (15)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - dodatk. - Heinrich M. (07)
8 14:10-14:55 j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - dodatk. - Kachel S. (15)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - dodatk. - Heinrich M. (07)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 3 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 J. ANGIELSKI (PR)
3 B - I. Ogarek - Leszczyńska J. (21)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (21)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (21)
J. POLSKI (PR)
3 B - I. Ogarek - Tobiasz D. (37)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
2 08:25-09:10 J. ANGIELSKI (PR)
3 B - I. Ogarek - Leszczyńska J. (21)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (21)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (21)
J. POLSKI (PR)
3 B - I. Ogarek - Tobiasz D. (37)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
3 09:20-10:05 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
4 10:20-11:05 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (01)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
J. FRANCUSKI
3 ABC J.FR. (ZJ) - Zaremba J. (35)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (BS) - Barcik S. (11)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (16)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (24)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
3 ABC J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (17)
MATEMATYKA
3 B - I. Ogarek - Kubica M. (07)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
Etyka
3 ABC ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
3 ABC REL.EW. (DK) - Długosz K. (16)
Religia
3 ABC REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
MATEMATYKA
3 B - I. Ogarek - Kubica M. (07)
5 11:15-12:00 Lekcja wychowawcza
3 B - Tobiasz D. (37)
MATEMATYKA
3 B - I. Ogarek - Kubica M. (07)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. FRANCUSKI
3 ABC J.FR. (ZJ) - Zaremba J. (35)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (BS) - Barcik S. (11)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (16)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (24)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
3 ABC J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
6 12:10-12:55 MATEMATYKA
3 B - I. Ogarek - Kubica M. (07)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. ANGIELSKI (PR)
3 B - I. Ogarek - Leszczyńska J. (15)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
MATEMATYKA
3 B - I. Ogarek - Kubica M. (07)
J. ANGIELSKI (PR)
3 B - I. Ogarek - Leszczyńska J. (15)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
J. HISZPAŃSKI (PR)
3 PR-J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
7 13:15-14:00 J. POLSKI (PR)
3 B - I. Ogarek - Tobiasz D. (37)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.3 - Marczyński M. (21)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (DF) - Feodorów D. (24)
J. POLSKI (PR)
3 B - I. Ogarek - Tobiasz D. (37)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
J. HISZPAŃSKI (PR)
3 PR-J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
8 14:10-14:55 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.3 - Marczyński M. (21)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (DF) - Feodorów D. (24)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
J. HISZPAŃSKI (PR)
3 PR-J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 3 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 geografia
3 c - Biela P. (23)
matematyka
3 c - Kubica M. (07)
j. angielski
3 c j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 c j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
fizyka
3 c - Ostrowski D. (24)
j. polski
3 c - Macudziński A. (23)
2 08:25-09:10 Lekcja wychowawcza
3 c - Żelechowska M. (11)
matematyka
3 c - Kubica M. (07)
j. angielski
3 c j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 c j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski
3 c j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 c j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. polski
3 c - Macudziński A. (23)
3 09:20-10:05 j. francuski
3 abc j. fr. (ZJ) - Zaremba J. (22)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (BS) - (kont.) - Barcik S. (21)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - Kachel S. (15)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (17)
j. włoski
3 abc j. wł. (MM) - Matusiak M. (25)
w. fizyczne
3 bc wf ch. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
3 bc wf dz. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
historia
3 c - Marczyński M. (21)
matematyka
3 c - Kubica M. (07)
zajęcia techniczne
3 c - Dymarski G. (27)
4 10:20-11:05 matematyka
3 c - Kubica M. (07)
w. fizyczne
3 bc wf ch. (WR) - Widuch R. (01)
w. fizyczne
3 bc wf dz. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
biologia
3 c - Kieda P. (26)
chemia
3 c - Rothkegel F. (26)
j. angielski
3 c j. ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski
3 c j. ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
5 11:15-12:00 Religia
3 bc rel.kat. (BK) - Blachura K. (23)
j. polski
3 c - Macudziński A. (17)
wos
3 c - Marczyński M. (21)
historia
3 c - Marczyński M. (21)
Religia
3 bc rel.ew. (DK) - Długosz K. (16)
Religia
3 bc rel.kat. (BK) - Blachura K. (37)
6 12:10-12:55 fizyka
3 c - Ostrowski D. (24)
j. polski
3 c - Macudziński A. (17)
j. francuski
3 abc j. fr. (ZJ) - Zaremba J. (22)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (BS) - (kont.) - Barcik S. (11)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - Kachel S. (16)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
3 abc j. niem. (HM) - Heinrich M. (07)
j. włoski
3 abc j. wł. (MM) - Matusiak M. (25)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 c - Korczyk B. (17)
chemia
3 c - Rothkegel F. (26)
7 13:15-14:00 j. polski
3 c - Macudziński A. (17)
j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - dodatk. - Kachel S. (15)
j. francuski
3 abc j. fr. (ZJ) - dodatk. - Zaremba J. (22)
8 14:10-14:55 j. hiszpański
3 abc j. hiszp. (KS) - dodatk. - Kachel S. (15)
j. francuski
3 abc j. fr. (ZJ) - dodatk. - Zaremba J. (22)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Klasa 3 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (21)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (21)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
2 08:25-09:10 MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.1 - Marczyński M. (21)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.2 - Marczyński M. (21)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
3 09:20-10:05 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (BD) - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (BD) - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
4 10:20-11:05 W. FIZYCZNE
3 ABC WF CH. (WR) - Widuch R. (01)
W. FIZYCZNE
3 ABC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (s. gimn.)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (BS) - Barcik S. (11)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (16)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (24)
J. WŁOSKI
3 ABC J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (17)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (BD) - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
Etyka
3 ABC ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
3 ABC REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
5 11:15-12:00 Lekcja wychowawcza
3 C - Ostrowski D. (24)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (BS) - Barcik S. (11)
J. HISZPAŃSKI
3 ABC J.HISZP. (KS) - Kachel S. (16)
J. NIEMIECKI
3 ABC J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (24)
J. WŁOSKI
3 ABC J.WŁ. (MM) - Matusiak M. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
6 12:10-12:55 J. POLSKI
3 PP-J.POL. (BD) - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 PP-J.POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (SE) - Samotyj E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 ABC J.ANG. (ST) - Skotnicki T. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
J. HISZPAŃSKI (PR)
3 PR-J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
7 13:15-14:00 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.3 - Marczyński M. (21)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (DF) - Feodorów D. (24)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
J. HISZPAŃSKI (PR)
3 PR-J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KD) - Kotrys D. (11)
8 14:10-14:55 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-J.POL. (PK) - Płatek K. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HiS. (MM) Gr.3 - Marczyński M. (21)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (DF) - Feodorów D. (24)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (07)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
J. HISZPAŃSKI (PR)
3 PR-J.HISZP. (KS) - Kachel S. (15)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
10 15:50-16:35
11 16:40-17:25

Dziennik Konsultacje fizyka PR - plan lekcji

Brak planu dla dziennika.