Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 a » 1 A » 1 b » 1 B » 1 c » 1 C » 2 AB » 3 A » 3 B

Klasa 1 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 geografia (PR)
1 a - Gut M. (26)
w. fizyczne
1 abc wf.ch.(WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf.dz.(ŻM) - Żelechowska M. (01)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
matematyka (PR)
1 a - Saletnik M. (23)
2 08:25-09:10 j. polski
1 a - Brzezicka D. (27)
w. fizyczne
1 abc wf.ch.(WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf.dz.(ŻM) - Żelechowska M. (01)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 ac edb (KB) - Korczyk B. (17)
plastyka
1 ac plast. (DG) - Dymarski G. (27)
3 09:20-10:05 j. hiszpański
1 abc j.hiszp.kont. (KS) - Kachel S. (11)
j. hiszpański
1 abc j.hiszp.podst. (DM) - Dobija M. (16)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (HM) - Heinrich M. (07)
matematyka (PR)
1 a - Saletnik M. (23)
j. hiszpański
1 abc j.hiszp.kont. (KS) - Kachel S. (21)
j. hiszpański
1 abc j.hiszp.podst. (DM) - Dobija M. (24)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (HM) - Heinrich M. (07)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
historia
1 a - Marczyński M. (21)
4 10:20-11:05 matematyka (PR)
1 a - Saletnik M. (23)
historia
1 a - Marczyński M. (21)
fizyka (PR)
1 a - Kubica M. (11)
informatyka
1 ac inf. (KT) - Konior T. (24)
biologia
1 ac biol. (ŁW) - Łozińska W. (17)
5 11:15-12:00 matematyka (PR)
1 a - Saletnik M. (23)
Lekcja wychowawcza
1 ac l.wychow. (RM) - Rusin M. (37)
j. polski
1 a - Brzezicka D. (27)
fizyka (PR)
1 a - Kubica M. (11)
chemia
1 ac chem. (RF) - Rothkegel F. (26)
6 12:10-12:55 wiedza o społeczeństwie
1 a - Talik J. (16)
geografia (PR)
1 a - Gut M. (16)
j. polski
1 a - Brzezicka D. (27)
j. polski
1 a - Brzezicka D. (27)
Etyka
1 abc etyka (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
1 abc rel.kat. (BK) - Blachura K. (37)
7 13:15-14:00 j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (22)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (15)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (21)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. POLSKI
1 A - Brzezicka D. (27)
INFORMATYKA
1 A - Konior T. (24)
Religia
1 A REL.KAT. (BK) - Blachura K. (23)
2 08:25-09:10 J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (22)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (15)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (21)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
MATEMATYKA
1 A - Kubica M. (11)
J. POLSKI
1 A - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
1 A - Brzezicka D. (37)
3 09:20-10:05 W. FIZYCZNE
1 A WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 A WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
MATEMATYKA
1 A - Kubica M. (11)
MATEMATYKA
1 A - Kubica M. (11)
HISTORIA
1 A - Marczyński M. (21)
J. POLSKI
1 A - Brzezicka D. (37)
4 10:20-11:05 W. FIZYCZNE
1 A WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 A WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 A - Gut M. (16)
J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (25)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (24)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (21)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (16)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (16)
MATEMATYKA
1 A - Kubica M. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
5 11:15-12:00 GEOGRAFIA
1 A - Biela P. (26)
HISTORIA
1 A - Marczyński M. (21)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 A - Korczyk B. (17)
WIEDZA O KULTURZE
1 A - Dymarski G. (27)
6 12:10-12:55 WOS
1 A - Marczyński M. (21)
CHEMIA
1 A - Rothkegel F. (26)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
1 A J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
FIZYKA
1 A - Feodorów D. (24)
BIOLOGIA
1 A - Łozińska W. (17)
7 13:15-14:00 J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (17)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 A - Gut M. (26)
Lekcja wychowawcza
1 A - Widuch R. (24)
Etyka
1 ABC ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
8 14:10-14:55 J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (17)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 j. polski
1 b - Brzezicka D. (27)
w. fizyczne
1 abc wf.ch.(WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf.dz.(ŻM) - Żelechowska M. (01)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
historia
1 b - Marczyński M. (21)
j. polski
1 b - Brzezicka D. (37)
2 08:25-09:10 geografia
1 b - Biela P. (26)
w. fizyczne
1 abc wf.ch.(WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf.dz.(ŻM) - Żelechowska M. (01)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
informatyka
1 b - Konior T. (24)
matematyka
1 b - Kubica M. (11)
3 09:20-10:05 j. hiszpański
1 abc j.hiszp.podst. (DM) - Dobija M. (16)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (HM) - Heinrich M. (07)
j. włoski
1 abc j.wł.kont. (SD) - Sokołowska D. (21)
fizyka
1 b - Feodorów D. (24)
j. hiszpański
1 abc j.hiszp.podst. (DM) - Dobija M. (24)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (BJ) - Bieniek J. (12)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (HM) - Heinrich M. (07)
j. włoski
1 abc j.wł.kont. (SD) - Sokołowska D. (16)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
plastyka
1 b - Dymarski G. (27)
4 10:20-11:05 wiedza o społeczeństwie
1 b - Talik J. (16)
chemia (PR)
1 b - Rothkegel F. (26)
biologia (PR)
1 b - Łozińska W. (17)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 b - Korczyk B. (17)
chemia (PR)
1 b - Rothkegel F. (26)
5 11:15-12:00 historia
1 b - Marczyński M. (21)
Lekcja wychowawcza
1 b - Brzezicka D. (27)
matematyka
1 b - Kubica M. (11)
j. polski
1 b - Brzezicka D. (27)
biologia (PR)
1 b - Łozińska W. (17)
6 12:10-12:55 matematyka
1 b - Kubica M. (11)
j. polski
1 b - Brzezicka D. (27)
Etyka
1 abc etyka (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
1 abc rel.kat. (BK) - Blachura K. (37)
7 13:15-14:00 j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (22)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (15)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (21)
J. POLSKI
1 B - Brzezicka D. (27)
Religia
1 ABC REL.EW. (WA) - Woltman A. (16)
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 B - Korczyk B. (17)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
2 08:25-09:10 J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (22)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (15)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (21)
J. POLSKI
1 B - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
1 B - Brzezicka D. (27)
HISTORIA
1 B - Marczyński M. (21)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
3 09:20-10:05 J. POLSKI
1 B - Brzezicka D. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
MATEMATYKA
1 B - Saletnik M. (23)
INFORMATYKA
1 B - Konior T. (24)
BIOLOGIA
1 B - Łozińska W. (17)
4 10:20-11:05 GEOGRAFIA
1 B - Biela P. (26)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (25)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (24)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (21)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (16)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (16)
MATEMATYKA
1 B - Saletnik M. (23)
WIEDZA O KULTURZE
1 B - Dymarski G. (27)
5 11:15-12:00 W. FIZYCZNE
1 BC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 BC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
CHEMIA
1 B - Rothkegel F. (26)
HISTORIA
1 B - Marczyński M. (21)
MATEMATYKA
1 B - Saletnik M. (23)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 B - Gut M. (23)
6 12:10-12:55 W. FIZYCZNE
1 BC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 BC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
FIZYKA
1 B - Feodorów D. (24)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 B - Gut M. (26)
WOS
1 B - Talik J. (16)
MATEMATYKA
1 B - Saletnik M. (23)
7 13:15-14:00 J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (17)
Lekcja wychowawcza
1 B - Żelechowska M. (27)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 B J.ANG. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
Etyka
1 ABC ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
1 BC REL.KAT (BK) - Blachura K. (37)
8 14:10-14:55 J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (17)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 geografia
1 c - Biela P. (23)
w. fizyczne
1 abc wf.ch.(WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf.dz.(ŻM) - Żelechowska M. (01)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
j. polski (PR)
1 c - Brzezicka D. (27)
historia (PR)
1 c - Marczyński M. (21)
2 08:25-09:10 matematyka
1 c - Saletnik M. (23)
w. fizyczne
1 abc wf.ch.(WR) - Widuch R. (s. gimn.)
w. fizyczne
1 abc wf.dz.(ŻM) - Żelechowska M. (01)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 ac edb (KB) - Korczyk B. (17)
plastyka
1 ac plast. (DG) - Dymarski G. (27)
3 09:20-10:05 j. hiszpański
1 abc j.hiszp.kont. (KS) - Kachel S. (11)
j. hiszpański
1 abc j.hiszp.podst. (DM) - Dobija M. (16)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (HM) - Heinrich M. (07)
j. włoski
1 abc j.wł.kont. (SD) - Sokołowska D. (21)
j. polski (PR)
1 c - Brzezicka D. (27)
j. hiszpański
1 abc j.hiszp.kont. (KS) - Kachel S. (21)
j. hiszpański
1 abc j.hiszp.podst. (DM) - Dobija M. (24)
j. niemiecki
1 abc j.niem.kont. (HM) - Heinrich M. (07)
j. włoski
1 abc j.wł.kont. (SD) - Sokołowska D. (16)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
wiedza o społeczeństwie (PR)
1 c - Talik J. (16)
4 10:20-11:05 j. polski (PR)
1 c - Brzezicka D. (27)
j. polski (PR)
1 c - Brzezicka D. (27)
j. polski (PR)
1 c - Brzezicka D. (27)
informatyka
1 ac inf. (KT) - Konior T. (24)
biologia
1 ac biol. (ŁW) - Łozińska W. (17)
5 11:15-12:00 j. polski (PR)
1 c - Brzezicka D. (27)
Lekcja wychowawcza
1 ac l.wychow. (RM) - Rusin M. (37)
matematyka
1 c - Saletnik M. (23)
wiedza o społeczeństwie (PR)
1 c - Talik J. (16)
chemia
1 ac chem. (RF) - Rothkegel F. (26)
6 12:10-12:55 fizyka
1 c - Feodorów D. (24)
historia (PR)
1 c - Marczyński M. (21)
historia (PR)
1 c - Marczyński M. (21)
matematyka
1 c - Saletnik M. (23)
Etyka
1 abc etyka (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
1 abc rel.kat. (BK) - Blachura K. (37)
7 13:15-14:00 j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (EA) - Ewak A. (22)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (KL) - Kajor L. (25)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (LJ) - Leszczyńska J. (15)
j. angielski (PR)
1 abc j.ang. (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
8 14:10-14:55
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 1 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (22)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (15)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (21)
MATEMATYKA
1 C - Saletnik M. (23)
Religia
1 ABC REL.EW. (WA) - Woltman A. (16)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
WIEDZA O KULTURZE
1 C - Dymarski G. (27)
2 08:25-09:10 J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (22)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (15)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (21)
MATEMATYKA
1 C - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA
1 C - Saletnik M. (23)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
MATEMATYKA
1 C - Saletnik M. (23)
3 09:20-10:05 GEOGRAFIA
1 C - Biela P. (26)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 C - Gut M. (16)
BIOLOGIA
1 C - Łozińska W. (17)
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1 C - Korczyk B. (17)
CHEMIA
1 C - Rothkegel F. (26)
4 10:20-11:05 J. POLSKI
1 C - Tobiasz D. (37)
FIZYKA
1 C - Feodorów D. (24)
J. FRANCUSKI
1 ABC J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (25)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (DM) - Kont. - Dobija M. (24)
J. HISZPAŃSKI
1 ABC J.HISZP. (KS) - Kont. - Kachel S. (21)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (BJ) - Kont. - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
1 ABC J.NIEM. (HM) - Kont. - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (16)
J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Podst. - Sokołowska D. (16)
HISTORIA
1 C - Talik J. (16)
HISTORIA
1 C - Talik J. (16)
5 11:15-12:00 W. FIZYCZNE
1 BC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 BC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
P. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
1 C - Gut M. (26)
INFORMATYKA
1 C - Konior T. (24)
WOS
1 C - Talik J. (16)
6 12:10-12:55 W. FIZYCZNE
1 BC WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
1 BC WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
J. POLSKI
1 C - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI
1 C - Tobiasz D. (37)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
1 C J.ANG. (KL) - Kajor L. (25)
7 13:15-14:00 J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (17)
Lekcja wychowawcza
1 C - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI
1 C - Tobiasz D. (37)
Etyka
1 ABC ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
1 BC REL.KAT (BK) - Blachura K. (37)
8 14:10-14:55 J. WŁOSKI
1 ABC J.WŁ. (DS) - Kont. - Sokołowska D. (17)
9 15:00-15:45
10 15:50-16:35

Klasa 2 AB - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KT) - Kowalska T. (17)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (24)
J. POLSKI (PR)
2 PR-POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (24)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
J. POLSKI (PR)
2 PR-POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
2 08:25-09:10 CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KT) - Kowalska T. (17)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (24)
J. POLSKI (PR)
2 PR-POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
FIZYKA (PR)
2 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (24)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
J. POLSKI (PR)
2 PR-POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
3 09:20-10:05 J. POLSKI
2 AB - Tobiasz D. (37)
Lekcja wychowawcza
2 AB - Marczyński M. (21)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
4 10:20-11:05 J. HISZPAŃSKI
2 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. WŁOSKI
2 AB J.WŁ. (DS) - Sokołowska D. (21)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
J. POLSKI
2 AB - Tobiasz D. (37)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
MATEMATYKA
2 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
5 11:15-12:00 J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
W. FIZYCZNE
2 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
2 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. POLSKI
2 AB - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI
2 AB - Tobiasz D. (37)
Etyka
2 AB ETYKA (MM) - Marczyński M. (21)
Religia
2 AB REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
6 12:10-12:55 J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
2 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
W. FIZYCZNE
2 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
2 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. HISZPAŃSKI
2 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (17)
J. NIEMIECKI
2 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. WŁOSKI
2 AB J.WŁ. (DS) - Sokołowska D. (16)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KT) - Kowalska T. (17)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
7 13:15-14:00 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HIS. (MM) Gr. 1 - Marczyński M. (21)
J. NIEMIECKI (PR)
2 PR-NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KT) - Kowalska T. (17)
GEOGRAFIA (PR)
2 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
8 14:10-14:55 MATEMATYKA (PR)
2 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
2 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
2 UZ-HIS. (MM) Gr. 1 - Marczyński M. (21)
CHEMIA (PR)
2 PR-CHEM. (KT) - Kowalska T. (17)
BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
9 15:00-15:45 BIOLOGIA (PR)
2 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
10 15:50-16:35

Klasa 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
2 08:25-09:10 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
3 09:20-10:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (17)
W. FIZYCZNE
3 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. POLSKI
3 A - Brzezicka D. (27)
J. POLSKI
3 A - Brzezicka D. (27)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
4 10:20-11:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (17)
W. FIZYCZNE
3 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
Lekcja wychowawcza
3 A - Saletnik M. (23)
J. POLSKI
3 A - Brzezicka D. (27)
Etyka
3 AB ETYKA (MM) - Marczyński M. (11)
Religia
3 AB REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
5 11:15-12:00 J. HISZPAŃSKI
3 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
3 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
3 AB J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
3 AB J.WŁ. (DS) - Sokołowska D. (17)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
J. HISZPAŃSKI
3 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (17)
J. NIEMIECKI
3 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
3 AB J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
3 AB J.WŁ. (DS) - Sokołowska D. (16)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
6 12:10-12:55 J. POLSKI
3 A - Brzezicka D. (27)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
J. WŁOSKI (PR)
3 PR-J.WŁ. (SD) - Sokołowska D. (27)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
7 13:15-14:00 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HIS. (MM) Gr. 1 - Marczyński M. (21)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (FD) - Feodorów D. (24)
J. WŁOSKI (PR)
3 PR-J.WŁ. (SD) - Sokołowska D. (16)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HIS. (MM) Gr. 2 - Marczyński M. (21)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
J. WŁOSKI (PR)
3 PR-J.WŁ. (SD) - Sokołowska D. (27)
8 14:10-14:55 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HIS. (MM) Gr. 1 - Marczyński M. (21)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (FD) - Feodorów D. (24)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HIS. (MM) Gr. 2 - Marczyński M. (21)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
10 15:50-16:35

Klasa 3 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
J. FRANCUSKI
3 AB J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (12)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
J. POLSKI (PR)
3 PR-POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (12)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
2 08:25-09:10 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
J. FRANCUSKI
3 AB J.FR. (ZJ) - Kont. - Zaremba J. (12)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
J. POLSKI (PR)
3 PR-POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (12)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
INFORMATYKA (PR)
3 PR-INF. (HW) - Hałka W. (24)
3 09:20-10:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (17)
W. FIZYCZNE
3 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
J. POLSKI
3 B - Tobiasz D. (37)
J. POLSKI
3 B - Tobiasz D. (37)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
4 10:20-11:05 J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (17)
W. FIZYCZNE
3 AB WF CH. (WR) - Widuch R. (s. gimn.)
W. FIZYCZNE
3 AB WF DZ. (ŻM) - Żelechowska M. (01)
Lekcja wychowawcza
3 B - Ewak A. (22)
J. POLSKI
3 B - Tobiasz D. (37)
Etyka
3 AB ETYKA (MM) - Marczyński M. (11)
Religia
3 AB REL.KAT. (BK) - Blachura K. (37)
5 11:15-12:00 J. HISZPAŃSKI
3 AB J.HISZP. (DM) - Dobija M. (16)
J. HISZPAŃSKI
3 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (11)
J. NIEMIECKI
3 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
3 AB J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
3 AB J.WŁ. (DS) - Sokołowska D. (17)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
J. HISZPAŃSKI
3 AB J.HISZP. (DM) - Dobija M. (24)
J. HISZPAŃSKI
3 AB J.HISZP. (KS) - Kachel S. (17)
J. NIEMIECKI
3 AB J.NIEM. (BJ) - Bieniek J. (12)
J. NIEMIECKI
3 AB J.NIEM. (HM) - Heinrich M. (07)
J. WŁOSKI
3 AB J.WŁ. (DS) - Sokołowska D. (16)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
6 12:10-12:55 J. POLSKI
3 B - Tobiasz D. (37)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
MATEMATYKA
3 PP-MAT. (SM) - Saletnik M. (23)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (EA) - Ewak A. (22)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (KL) - Kajor L. (25)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (LJ) - Leszczyńska J. (15)
J. ANGIELSKI (PR)
3 AB J.ANG (SE) - Samotyj-Hess E. (12)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
MATEMATYKA (PR)
3 PR-MAT. (KM) - Kubica M. (11)
7 13:15-14:00 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HIS. (MM) Gr. 1 - Marczyński M. (21)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (FD) - Feodorów D. (24)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HIS. (MM) Gr. 2 - Marczyński M. (21)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
HISTORIA (PR)
3 PR-HIST. (TJ) - Talik J. (16)
8 14:10-14:55 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
J. POLSKI (PR)
3 PR-POL. (TD) - Tobiasz D. (37)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HIS. (MM) Gr. 1 - Marczyński M. (21)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
FIZYKA (PR)
3 PR-FIZ. (KA) - Koźmic A. (11)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
PRZYRODA
3 UZ-PRZYR. (FD) - Feodorów D. (24)
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
3 UZ-HIS. (MM) Gr. 2 - Marczyński M. (21)
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (PR)
3 PR-WOS. (TJ) - Talik J. (16)
9 15:00-15:45 CHEMIA (PR)
3 PR-CHEM. (KP) - Kieda P. (26)
BIOLOGIA (PR)
3 PR-BIOL. (ŁW) - Łozińska W. (17)
GEOGRAFIA (PR)
3 PR-GEO. (GM) - Gut M. (26)
10 15:50-16:35