Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /public_html/wp/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292
Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018 – Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolngo im. M. Reja w Bielsku-Białej

Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

laur

laurZ dumą informujemy, że nasi uczniowie kolejny raz z sukcesami wzięli udział w dotychczasowych etapach konkursów i olimpiad. Rok szkolny trwa i rywalizacja jest kontynuowana!

Olimpiada Biologiczna, etap ogólnopolski – Paweł Tyrna zdobył drugie miejsce i został zakwalifikowany do zawodów międzynarodowych. Jego kolega Olaf Bajrak uzyskał bardzo wysoki wynik, ale niestety brak jednego punktu uniemożliwił mu awans do następnego etapu. Szkoda… Dziękujemy serdecznie Pani mgr Wandzie Łozińskiej za pracę i serce oddane uczniom, których co roku tak wspaniale przygotowuje do olimpiad!

Olimpiada Chemiczna, etap rejonowy – Paweł Tyrna uzyskał najlepszy wynik i został zakwalifikowany do zawodów ogólnopolskich. Dziękujemy przygotowującej go do olimpiady Pani mgr Alicji Klus.

Finały Polskiej Edycji 30. Konkursu Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców (EUCYS). Nasze Liceum reprezentował Paweł Tyrna, który był autorem pracy „Matematyczny opis kształtu muszli głowonogów”. Jury przyznało mu wyróżnienie za najlepszą prezentację projektu.

Gratulacje dla Szymona Kocura z klasy trzeciej naszego LO. Szymon został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu „Europa – społeczeństwo, gospodarka, polityka, kultura”Organizatorem konkursu był Instytut Europeistyki Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Szymon uzyskał nagrodę w postaci indeksu Uniwersytetu Warszawskiego! Gratulujemy samodzielności w przygotowaniach i podejmowania wyzwań!

Gratulujemy uczniowi klasy drugiej gimnazjum –Michałowi Rajzerowi, który pomimo rywalizowania ze starszymi o rok kolegami i koleżankami uzyskał drugi wynik w województwie zostając laureatem Konkursu Przedmiotowego z Fizyki. Uczeń ten przygotowywał się pod okiem Pani mgr Doroty Feodorów.