Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /public_html/wp/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292
Zbiórka żywności w ramach akcji „TAK. POMAGAM” – Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolngo im. M. Reja w Bielsku-Białej

Zbiórka żywności w ramach akcji „TAK. POMAGAM”

ostatnia ekipa

Wolontariusze naszych szkół ze Szkolnego Koła CARITAS im. św. Elżbiety już  po raz piąty zbierała żywność  w „Biedronce”. W ramach Zbiórki „Tak. Pomagam”, którą przeprowadziliśmy w bielskiej Sferze (w piątkowe popołudnie oraz przez całą sobotę 9 i 10 grudnia) zebraliśmy ponad 700 kg żywności.

W zbiórkę zaangażowało się 20 wolontariuszy – w większości licealistów. Niektórzy przyszli na zbiórkę zaraz po próbnej maturze z języka polskiego. Czas na pomoc innym nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Zebrane artykuły zostały przekazane Diecezjalnej Caritas – będą z nich przygotowane paczki na święta dla potrzebujących mieszkańców naszego miasta. Opiekę nad zbiórką sprawowała s. Zofia Przybył, pomogła także Pani Maria Saletnik oraz pełnoletni uczniowie: Maria Przełomska, Martyna Janota i Natalia Górka.

216

Blog Attachment